fbpx

O nás

Naša rodina podniká na Slovensku už viac ako 20 rokov, stále sme chceli ísť podnikať do zahraničia a Slovensko sa nám veľmi zapáčilo.

Sen Viet Reštaurácia vznikla z celkom jednoduchého dôvodu a to takého, že sme chceli priniesť do mesta Spišská Nová Ves pravú a kvalitnú ázijsku kuchyňu so všetkým čo k tomu patrí.

Chceli sme sa odlíšiť od vietnamských fastfoodov. Nechceme pre ľudí predvarené jedlá, ale chceme aby naši zákazníci cítili čerstvosť.

V našej reštaurácií sme chceli aby zákazník mohol zažiť atmosféru Vietnamu, preto sú po celej reštaurácií veľké obrazy zobrazujúce našu kultúru a krásne miesta.

Môžete si u nás všimnúť, že sme reštauráciu vyzdobili živými kvetmi Zamioculcas čo znamená kvet bohatstva a šťastia. U nás vo Vietname je to taktiež obľúbená kvetina. Veríme že nám prinesie množstvo spokojných zákazníkov.

A prečo Sen Viet ?

Sen u nás znamená Lotosový kvet. Je to náš národný kvet, pretože ako je pekný tento kvet tak takisto sú u nás aj ľudia. Stále dobrí, vľúdni, pevní. Nemenia sa a stále si pomáhajú.

Viet – je skratka Vietnamu.

Tešíme sa na Vaše návštevy, a veríme že Vám bude u nás chutiť.